NA “FIKSUAN” TË GJITHAVE! Nisur nga Lori dhe Armina: Sandalet më cool të momentit – AlpeGossip
NA “FIKSUAN” TË GJITHAVE! Nisur nga Lori dhe Armina: Sandalet më cool të momentit

NA “FIKSUAN” TË GJITHAVE! Nisur nga Lori dhe Armina: Sandalet më cool të momentit

Sado të rehatshme të jenë atletet, gjatë muajve pranverorë dhe këtyre përvëlues të verës, sandalet janë një shpëtim i vërtetë. Siç ndodh gjithnjë, disa modele dallojnë mes të tjerave.

Së fundmi, Lori Hoxha dhe Armina Mevlani zgjodhën modelin në ngjyrë të verdhë dhe rozë 70 PVC Snake nga Versace,

i cili gjithashtu vjen edhe në kombinimet rozë-blu dhe të zezë.

Sandalet-shapkë janë një ndër trendet e 2019-s, të cilat qenë të përshtatshme edhe në pranverë për shkak të çorape dhe po kështu mund t’i vishni edhe në vjeshtë.

Një model tjetër, i ngjashëm me ato të mësiperme, vjen në versionin me takë të hollë.

Sandalet katrore janë gjithashtu trend.

Në fund, e mbyllim me sandalet e përditshmërisë me rripa.

Në disa raste, rripat mund të jenë lëkurë për pak ekstravagancë.