SENSUALE DHE S*KSI/ Modelja shqiptare djeg rrjetin, e veshur vetëm një rrjetë të zezë (VIDEO) – AlpeGossip
SENSUALE DHE S*KSI/ Modelja shqiptare djeg rrjetin, e veshur vetëm një rrjetë të zezë (VIDEO)

SENSUALE DHE S*KSI/ Modelja shqiptare djeg rrjetin, e veshur vetëm një rrjetë të zezë (VIDEO)

Sensuale dhe s*ksi modelja shqiptare djeg rrjetin, e veshur vetëm një rrjetë të zezë

Ajo është absolutisht një nga modelet më seksi shqipatre në qarkulli.

Bëhet fjalë për bukuroshen Vildane Zeneli, vajzën nga Prishtina,  e cila jeton në Nju Jork, ku edhe ushtron aktivitetin e saj si modele.

Këtë herë ajo ka realizuar një set fotografik me një veshje që i nxjerr në pah gjithcka.

Përveç bikinit minimaliste që ka veshur  sipër ka hedhur një rrjetë të zezë transparente që e bën edhe më provokuese.

Seti fotografik është realizuar nga fotografi i suksesshëm shqiptar, Fadil Berisha i cili i ka publikuar në llogarinë e tij të Instagramit disa foto të Vildanes.