E TMERRSHME/ Modelja donte të përkëdhelte një Pitbull, por…(FOTO) - AlpeGossip
E TMERRSHME/ Modelja donte të përkëdhelte një Pitbull, por…(FOTO)

E TMERRSHME/ Modelja donte të përkëdhelte një Pitbull, por…(FOTO)

Një modele britanike ëndërronte vazhdimisht për një karrierë në pasarela.

Por më pas ndodhi diçka e tmerrshme.

Ajo vendosi të përkëdhelte një qen Pitbull, por ky i fundit i shqeu fytyrën.

Londinezja ishte për vizitë në Australi kur ndodhi ngjarja e rëndë.

Miku i një mikeshës së tyre kishte sjellë një qen me vete. Ata luanin vazhdimisht me të, por në një moment kur ajo deshi ta përkëdhelte, ndodhi e tmerrshmja.

Qeni iu hodh në fytyrë dhe e kafshoi.

Një kirurg plastik është përpjekur që ta sjellë në normalitet fytyrën e saj me sa të mund