“50 HIJET E JESHILES”/ Pas ngjyrës rozë zbulohet mania më e re e femrave! (FOTO) – AlpeGossip
“50 HIJET E JESHILES”/ Pas ngjyrës rozë zbulohet mania më e re e femrave! (FOTO)

“50 HIJET E JESHILES”/ Pas ngjyrës rozë zbulohet mania më e re e femrave! (FOTO)

Ngjyra jeshile  është një sfumature që prej disa sezonesh gjenden në gardërobat e femrave. Kjo ngjyre në fakt është një nuance shumë delikate dhe i jep veshjeve një pamje shumë glamour.

Nga  fustanet elegante deri tek aksesoret e ndryshëm ngjyra jeshile është trendi më “IN” i momentit dhe mund ta veshim për një mbrëmje te veçantë ashtu dhe për ditët e zakonshme.

Pi e pamë prezente tek javët e modës së fundmi këtë ngjyrë poe shohim kudo në Instagram dhe tek vajzat e famshme.