Alketa Vejsiu niset sërish me pushime, dhe Valbona Selimllari nuk ja “kursen” nja dy fjalë (FOTO) – AlpeGossip
Alketa Vejsiu niset sërish me pushime, dhe Valbona Selimllari nuk ja “kursen” nja dy fjalë (FOTO)

Alketa Vejsiu niset sërish me pushime, dhe Valbona Selimllari nuk ja “kursen” nja dy fjalë (FOTO)

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është nisur sërish me pushime.
Jo më larg se një muaj më parë Alketa kishte zgjedhur Republikën Domenikane për disa ditë pushimesh.

Tashmë Alketa është nisur drejt Italisë për disa ditë pushimesh me borë. Ajo ka pozuar si gjithmonë mjaft me finesë.

Reagimet ndaj postimeve të saj janë gjithmonë pozitive. Valbona Selimllari, një prej mikeve të saj i ka komentuar ‘Dashuri’.

Mes tyre nuk kanë munguar asnjëherë komente të tilla.