“FISNIK SYLA ËSHTË NJË KILLER”/ Fjolla Morina flet pas deklaratave shokuese: Më kanë helmuar në burg, ai legeni… – AlpeGossip
“FISNIK SYLA ËSHTË NJË KILLER”/ Fjolla Morina flet pas deklaratave shokuese: Më kanë helmuar në burg, ai legeni…

“FISNIK SYLA ËSHTË NJË KILLER”/ Fjolla Morina flet pas deklaratave shokuese: Më kanë helmuar në burg, ai legeni…

Fjolla Morina ka bërë sëfudmi disa deklarata të rënda kundër ish-partnerit të saj, teksa shpejt u bënë virale në rrjet.

Ajo kërkonte t’i shpëtonin fëmijën teksa akuzonte Fisnik Sylën për të gjitha disfatat që i kanë ndodhur sëfundmi në rrjet.

“Ju lutem portaleve të merren me Fisnik Sylën, me një mashtrues, me një killer, deri sa është në gjendje të mbyt një nënë në heshtje, ai është një killer.”- tha Fjolla Morina.

E pyetur nga gazetarët nëse ish-bashkëshorti i saj ka ushtruar dhunë ajo është shprehur se po.

“Ka ndodhur kjo, po ka ndodhur një herë. Nuk e kam denoncuar.

Kur kam hyrë në burg këtu në Kosovë më kanë helmuar, as sa nuk kam mundur të flas. Kam pritur sa të dal dhe i kam thënë avokatit tim Krasniqit që Fisnik Syla ma ka bërë këtë me qëllim.

Unë nuk besoj se avokati im është i përfshirë, por ai legeni e ka bërë me strategji që të vij deri në këtë pikë. Sepse ky ka patur interest e vete.” – tha Fjolla Morina.