“ÇFARË ËSHTË GJUMI?”/ Vajza po ia merr “shpirtin” Zaiminës që në mëngjes (VIDEO) – AlpeGossip
“ÇFARË ËSHTË GJUMI?”/ Vajza po ia merr “shpirtin” Zaiminës që në mëngjes (VIDEO)

“ÇFARË ËSHTË GJUMI?”/ Vajza po ia merr “shpirtin” Zaiminës që në mëngjes (VIDEO)

Kur bëhesh nënë shumë gjëra duhet t’i sakrifikosh dhe një prej tyre është gjumi.

Zaimina Vasjari tregoi se ka të njëjtin problem me vajzën e saj, pasi ndau me ndjekësit në Instagram shqetësimin.

Këngëtarja postoi një video, ku vajza e saj 10-muajshe Khloe shfaqet duke ecur këmba-dorazi nëpër shtëpi edhe pse ora është vetëm 06:30.

“Çfarë është gjumi?”, shkruan Zaimina, duke treguar se ajo është shumë e lodhur dhe ka dëshirë për gjumë, por Khloe jo.

Këngëtarja tregon se i kushton shumë vëmendje vajzës së saj, me të cilën kalon pjesën më të madhe të ditës.