TË GJITHË E PRESIM/ Valdrin Sahiti zgjedh një super dhuratë për ditëlindjen e parë të vajzës (FOTO) – AlpeGossip
TË GJITHË E PRESIM/ Valdrin Sahiti zgjedh një super dhuratë për ditëlindjen e parë të vajzës (FOTO)

TË GJITHË E PRESIM/ Valdrin Sahiti zgjedh një super dhuratë për ditëlindjen e parë të vajzës (FOTO)

Në prill të vitit të kaluar, stilisti i njohur nga Kosova, Valdrin Sahiti u bë baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Edita Ramadani solli në jetë një vajzë të cilës çifti i vendosën emrin Bella.

Edhe pak muaj dhe ditëlindja e parë e Bellas po afron. Babi Valdrin e ka menduar dhuratën që tani për vogëlushen.

Stilisti mendon t’i bëjë dhuratë Bellas një qenush dhe ka pyetur edhe fansat për këtë.

Mirëpo bashkëshortja e tij nuk është dakort e këtë Valdrini e tregon në postimin tjetër ku shpreson që ndjekësit të votojnë me “Po”.