GJITHMONË NDRYSHE/ Luana Vjollca zgjedh fushën e tenisit për setin fotografik të radhës – AlpeGossip
GJITHMONË NDRYSHE/ Luana Vjollca zgjedh fushën e tenisit për setin fotografik të radhës

GJITHMONË NDRYSHE/ Luana Vjollca zgjedh fushën e tenisit për setin fotografik të radhës

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca ka ndarë së fundmi setin e fundit fotografik të realizuar në një fushë tenisi.

Ndryshe nga seti i fundit ku u shfaq e veshur me kostumin e zi serioz dhe shaminë në kokë, Vjollca ka zgjedhur që kësaj here të vijë më sportive. Luana ka veshur një kostum në ngjyrë fosforishente jeshile.

“Do ndonjë të luajë?”, ka shkruar moderatorja krah postimit të saj ku është shfaqur mjaft tërheqëse.

Kujtojmë se Luana ka ndarë dhe disa foto nga studio muzikore, duke treguar për fansat se shumë shpejt do të sjellë edhe projekte muzikore pas një mungese disa mujore në ekran.

View this post on Instagram

Anyone wanna play? 🎾

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on