Të dashuruara? Lori Hoxha dhe Oriola Marashi publikojnë dedikimin romantik (FOTO) – AlpeGossip
Të dashuruara? Lori Hoxha dhe Oriola Marashi publikojnë dedikimin romantik (FOTO)

Të dashuruara? Lori Hoxha dhe Oriola Marashi publikojnë dedikimin romantik (FOTO)

Lori Hoxha dhe Oriola Marashi janë dy ndër vajzat më komentuar në shoëbizzin shqiptar. Lori është në një lidhje të konsoliduar prej vitesh me Vis Bajraktarin edhe pse ata kanë zgjedhur të mbajnë një profil të ulët lidhur me romancën e tyre duke mos i ofruar shumë informacione publikut. Ndërsa Oriola ka qenë aq e rezervuar për jetën private saqë gjithmonë kemi kujtuar se është “single”, pavarësisht disa thashethemeve që e kanë bërë të lidhur me Varrosin.

Së fundi ato kanë bërë një mesazh shumë romantik në Instagram që të themi të drejtën s’po e kuptojmë se për çfarë e kanë fjalën. “U tregova yjeve për ty” do të thotë mesazhi, mesazh ky që është publikuar më parë nga Kourtney Kardashian.

Për çfarë ta kenë këtë mesazh vallë?