SI ËSHTË PASDITJA E BIETËS ME KROIN? Moderatorja ndan pozat më të ëmbla me të voglin e saj (FOTOT) – AlpeGossip
SI ËSHTË PASDITJA E BIETËS ME KROIN? Moderatorja ndan pozat më të ëmbla me të voglin e saj (FOTOT)

SI ËSHTË PASDITJA E BIETËS ME KROIN? Moderatorja ndan pozat më të ëmbla me të voglin e saj (FOTOT)

Fundjava kalohet gjithmonë pranë njerëzve më të dashur dhe këtë ka treguar edhe moderatorja e njohur, Bieta Sulo me postimin e fundit në ‘Instagram’.
Ajo ka ndarë me ndjekësit disa nga pozat më të ëmbla të shkrepura në ambientet e shtëpisë pranë Kroit dhe Albanit.
“Pasdite në shtëpi”, ka shkruar Sulo krah fotove të ndryshme ku shfaqet e përgjumur me vogëlushin.
Me siguri pas angazhimit të përditshëm të Bietës në ‘Ftesë në 5’, këto duhet të jenë momentet më shplodhëse për të.

View this post on Instagram

Pasdite ne shtepi ❤️❤️❤️

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on