Gjashtë llojet e fundeve që po bëjnë namin në instagram (FOTO) – AlpeGossip
Gjashtë llojet e fundeve që po bëjnë namin në instagram (FOTO)

Gjashtë llojet e fundeve që po bëjnë namin në instagram (FOTO)

 

Kjo verë është padiskutim e fundeve. Gra me influencë të lartë në modë kanë preferuar t’i zëvendësojnë fustanet me një nga fundet e shumëpreferuara të këtyre ditëve në Instagram. Momentalisht po vishet kudo:

 

Fundi me pika

 

Fundi zebër

Ai me printe nga bota nënujore

Fundi leopard

Fundi lule- lule

dhe ai me kuadrate