ME THITHKAT JASHTË/ Xhensila Pere “tërbon” ndjekësit me videon pa reçipeta – AlpeGossip
ME THITHKAT JASHTË/ Xhensila Pere “tërbon” ndjekësit me videon pa reçipeta

ME THITHKAT JASHTË/ Xhensila Pere “tërbon” ndjekësit me videon pa reçipeta

Xhensila Pere është një personazh shumë i njohur për publikun shqiptar. Ajo u njoh  nga pjesëmarrja në shtëpin më të famshme në shqipëroi “big brother”.

Ish banorja përflitet gjithmonë në mediat rozë,pas sherrit me trasgjinoren Linda Rei dhe pozave provokuese.

Xhensila dallohet për tipin pa komplekse ku pavarsisht kritikave ajo nuk ndalet duke eksopzuar më shumë seç duhet format fizike. Ajo ka publikuar një video ku shihet me një fustan të bardhë të lagur dhe pa reçipeta.

View this post on Instagram

🌀

A post shared by X H E N S I L A P E R E (@xhensilapere_) on