“Apo jo London?” Lori dhe nipi i saj i vogël kanë “sekretet” e tyre që askush nuk i di (FOTO) – AlpeGossip
“Apo jo London?” Lori dhe nipi i saj i vogël kanë “sekretet” e tyre që askush nuk i di (FOTO)

“Apo jo London?” Lori dhe nipi i saj i vogël kanë “sekretet” e tyre që askush nuk i di (FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha është mjaft e lidhur me nipin e saj të vogël London Noor.
Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto nga pushimet e saj pak kohë më parë ku gjendej sëbashku me të voglin në krahë duke marrë një akullore. Krahas fotos së publikuar në rrjete sociale ajo ka shkruar:

“Kam kuptuar se më dhemb shpina dhe kur ata më kanë pyetur çfarë ndodhi unë gënjeva duke u thënë se nuk e dija, por në fakt të gjithë e dimë çfarë ndodhi ajo jo London,”-shkruan me humor Lori.

Përmes kësaj foto shohim Lorin mjaft në formë dhe sensuale e veshur me bikini.