Këngëtarja shqiptare heq dorë nga meshkujt: Dua vajza “tipe” që të bëj… (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare heq dorë nga meshkujt: Dua vajza “tipe” që të bëj… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare heq dorë nga meshkujt: Dua vajza “tipe” që të bëj… (FOTO)

Këngëtarja e hitit “Mos u nal”, u bë së fundmi kryefjala e mediave për shkak të sherrit të saj me mikeshën e ngushtë. Baby Gee publikoi në profilin e saj në Instagram foto e video ku tregonte plagët e marra dhe kërcënonte mikeshën që e rrahu se tashmë familjet e tyre ishin në gjak.

Ajo bëri me dije se çështja i ka kaluar policisë dhe vendosi të linte pas krahëve diskutimet për të. Ditën e sotme këngëtarja i ka habitur të gjithë kur në një postim në profilin e saj në Instagram ka shkruar se kërkon vajza “tipe”.

“Kam nevojë për disa vajza “tipe”. Më shkruani. Një ditë do të jetoj në një vilë të madhe me vajza të tilla! Do jemi të lumtura dhe do të sigurohem që të gjitha vajzat e mia të jenë të kënaqura. Punoni, punoni, punoni, nuk ka kohë për meshkujt. Më dërgoni fotografitë tuaja dhe më flisni pak për veten.”- ka shkruar ajo.