E PYETEN SE CILI E MERITON FITOREN NË ”KËNGA MAGJIKE”/ Përgjigjen e Soni Malaj nuk e prisnim! – AlpeGossip
E PYETEN SE CILI E MERITON FITOREN NË ”KËNGA MAGJIKE”/ Përgjigjen e Soni Malaj nuk e prisnim!

E PYETEN SE CILI E MERITON FITOREN NË ”KËNGA MAGJIKE”/ Përgjigjen e Soni Malaj nuk e prisnim!

Mbrëmjen e sotme po mbahet nata finale e festivalit “Kënga Magjike”. Artistë shqiptarë dhe jo vetëm, do të ngjiten në skenën e madhe për të dhënë performancat e tyre dhe për t’i dhuruar publikut një mbrëmje magjike.

Një nga artistët që sapo performoi është , Soni Malaj, e cila ka dhënë edhe një intervistë të shkurtër në prapaskenë. E pyetur nga gazetarët se kush meriton të fitojë Soni u përgjigj: “Të gjithë e meritojnë sepse secili ka sjellë më të mirën e vet”.

Kujtojmë se këtë vit festivali zhvillohet nën moton “Këndo për të ndërtuar”. Paratë që do të fitohen nga shitja e biletave do të shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmetet.