”KËNDO PËR TË NDËRTUAR”/ Shpallet fituesi i dytë i natës finale të ”Kënga Magjike” – AlpeGossip
”KËNDO PËR TË NDËRTUAR”/ Shpallet fituesi i dytë i natës finale të ”Kënga Magjike”

”KËNDO PËR TË NDËRTUAR”/ Shpallet fituesi i dytë i natës finale të ”Kënga Magjike”

Në Pallatin e Kongreseve sot po zhvillohet edicioni i 21-të i ”Kënga Magjike” i cili shoqërohet me moton ”Këndo për të Ndërtuar”.

I ftuar nga juria për të dhënë çmimin e parë ”The Best New Artist” ishte Armend Rexhepagiqi i cili sigurisht në dakortësi dhe me pjesën tjetër të jurisë vendosën t’ia jepnin këtë çmim Khuba me këngën ”Ndryshe”. /AlpeGossip.al