E PABESUESHME! Banditët e armatosur i vjedhin shtëpinë, 8 vjeçarja trime përleshet me to (VIDEO) – AlpeGossip
E PABESUESHME! Banditët e armatosur i vjedhin shtëpinë, 8 vjeçarja trime përleshet me to (VIDEO)

E PABESUESHME! Banditët e armatosur i vjedhin shtëpinë, 8 vjeçarja trime përleshet me to (VIDEO)

Ky është momenti i habitshëm kur një vajzë 8 vjeçare përplaset disa herë me grabitës të armatosur, që kanë sulmuar babanë e saj dhe kanë bastisur shtëpinë e tyre.

Brielle Minia Alba po luante në rrugën pranë shtëpisë së saj, në Cavite, Filipine, kur një grup prej 4 burrash shkojnë në shtëpi duke u paraqitur si shitës DVD-sh.

Banda e maskuar kërcënoi familjen e Brielle me armë, por ndërsa përpiqeshin të largoheshin nga vendi i ngjarjes, vajza trime goditi njëri prej tyre dhe sulmoi një tjetër.

Grabitësit morën disa sende me vlerë në banesë.

Megjithatë, përleshja nuk përfundoi pa pasoja për 8 vjeçaren, pasi ajo përfundoi në spital me hundë të thyer.

E PABESUESHME!