HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ja karakteristikat që e bëjnë Alba Hoxhën një “Binjak” të vërtetë (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ja karakteristikat që e bëjnë Alba Hoxhën një “Binjak” të vërtetë (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ja karakteristikat që e bëjnë Alba Hoxhën një “Binjak” të vërtetë (FOTO)

Alba Hoxha është ish velina bukuroshe e emisionit “Stop” e cila vazhdon ende të jetë e pranishme me programin e saj të motit falë buzëqeshjes dhe pozitivitetit që e karakterizon.

Në horoskop i takon shenjës së “Binjakëve” dhe përputhet me çdo tipar të tyre.

Tipari kryesor i kësaj shenje thotë se janë të “lindur” për botën e medias dhe përshtatet totalisht me Albën. Ajo nisi karrierën e saj fillimisht si velinë e “Stop” e tashmë prezanton motin.

View this post on Instagram

Epo gjera qe ndodhin jane 😜😂 #backstage

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Binjakët si Alba, janë mjaft të qeshur, energjikë e u pëlqen pafund të bëjnë humor.

View this post on Instagram

😂😂 ups

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Gjithashtu binjakët janë mjaft të lëvizshëm ashtu si dhe Alba të cilës i pëlqen të udhëtojë e të mos qëndrojë kurrë në një vend.

View this post on Instagram

(✯◡✯)

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

View this post on Instagram

Mirmengjes 🤗

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

View this post on Instagram

🤗

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

/AlpeNews.al