TRE MUAJ PAS LINDJES/ Visjan Ukcenaj zbulon fytyrën ëngjëllore të të birit: Aty ku jeta…(FOTO) – AlpeGossip
TRE MUAJ PAS LINDJES/ Visjan Ukcenaj zbulon fytyrën ëngjëllore të të birit: Aty ku jeta…(FOTO)

TRE MUAJ PAS LINDJES/ Visjan Ukcenaj zbulon fytyrën ëngjëllore të të birit: Aty ku jeta…(FOTO)

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët më të njohur të humorit në vendin tonë dhe mjaft aktiv në rrjete sociale. Para pak muajsh ai është bërë për herë të parë baba i një djali që e ka pagëzuar me emrin Divin.

Mirëpo deri më sot ai nuk e kishte treguar kurrë fytyrën e të voglit në rrjete sociale.

Vetëm pak më parë aktori i njohur ka postuar një foto mjaft të ëmbël me të birin në krah duke pozuar para pemës së Krishtlindjeve në ambientin e ngrohtë të shtëpisë dhe ka zbuluar paksa fytyrën e tij.

“Princi im i vogël Divin. Aty ku jeta merr kuptim, aty ku sekondat zëvendësojnë orën, ku koha ikën si një flash i dritave të pemës” – shkruan Visjani në foton me të birin.