“DASHURIA ËSHTË NË AJËR”/ Detajet që vazhdojnë t’i lidhin Borën dhe Donaldin – AlpeGossip
“DASHURIA ËSHTË NË AJËR”/ Detajet që vazhdojnë t’i lidhin Borën dhe Donaldin

“DASHURIA ËSHTË NË AJËR”/ Detajet që vazhdojnë t’i lidhin Borën dhe Donaldin

Historia e Borës me Donaldin ka qenë padyshim një ndër historitë e dashurisë më të komentuara në rrjet, e cila tashmë ka marrë fund.

Mirëpo, ndonëse dyshja i kanë ndarë rrugët, diçka vazhdon t’i lidhë me njëri-tjetrin. Bëhet fjalë për disa postime në Instagram. Në Instagramin e Donaldit është akoma videoja e momentit kur Bora u fut në shtëpinë e “Big Brother” dhe dyshja u puthën para të gjithë shqiptarëve.