“NUK KA NDODHUR…”/ Ori Nebijaj dhe Isli Islami munguan sot me emisionin e mëngjesit, zbulohet arsyeja (FOTO) – AlpeGossip
“NUK KA NDODHUR…”/ Ori Nebijaj dhe Isli Islami munguan sot me emisionin e mëngjesit, zbulohet arsyeja (FOTO)

“NUK KA NDODHUR…”/ Ori Nebijaj dhe Isli Islami munguan sot me emisionin e mëngjesit, zbulohet arsyeja (FOTO)

Mëngjesin e sotëm në Top Channel dita nuk u nis me dy moderatorët Ori Nebijaj dhe Isli Islami. Emisioni i mëngjesit “Wake up” nuk ishte sot në transmetim gjë që i habiti të gjithë teleshikuesit apo radiodëgjuesit.

Burime nga “revistawho.com”, kanë bërë të ditur se në fakt nuk ka ndodhur asgjë e paparashikueshme për fatin e dy moderatorëve të “Top Channel”, por thjesht nje defekt teknik, i cili e ka bërë të pamundur transmetimin live.

Ori dhe Isli vazhdojnë të jenë pjesë e Top Channel me emisionin e tyre të mëngjesit dhe do rikthehen të nesërmen.