VAJZA E SAJ SEKSI ÇMENDI RRJETIN/ Politikania shqiptare: Fillimisht kur shikoja portalet…(FOTO) – AlpeGossip
VAJZA E SAJ SEKSI ÇMENDI RRJETIN/ Politikania shqiptare: Fillimisht kur shikoja portalet…(FOTO)

VAJZA E SAJ SEKSI ÇMENDI RRJETIN/ Politikania shqiptare: Fillimisht kur shikoja portalet…(FOTO)

Ada Deda, e bija  e ish-deputetes Albina Deda, është një nga vajzat më të komentuara të showbizit, kjo në sajë të formave të saj, por edhe fotove mjaft provokuese që poston në rrjetet sociale.

Albina Deda, e ftuar në emisionin “Rudina”, tha se fillimisht nuk ndihej mirë, por shtoi se ka besim tek e bija dhe se kur janë me pushime, është ajo vetë që ja bën fotot.

“Fotot provokuese të vajzës i kam toleruar, por kam besim tek Ada. Duke qenë se edhe vetë kam qenë pjesë e ngacmimeve të mediave i kam marrë këto ngacmime si komerçializim të medias. Fillimisht kur shikoja portalet që shkruanin nuk ndihesha mirë, por kur vinte Ada e kaloja. Nuk i kam thënë asnjëherë që të ndalojë së bëri foto, madje kur shkojmë me pushime jam unë ajo që i bëj foto. Gazetaria dhe moda shkrihen mirë bashkë dhe në të ardhmen shpresoj që Ada të jetë një ndër gazetaret më të mira në vend. Kur të jetë profesionalisht e realizuar mund ti futet edhe politikës”, tha Albina Deda.