Pse vetëm VIP-at do i futen “bisturisë”, dhe këta politikanë shqiptarë kanë bërë operacione plastike (FOTO) – AlpeGossip
Pse vetëm VIP-at do i futen “bisturisë”, dhe këta politikanë shqiptarë kanë bërë operacione plastike (FOTO)

Pse vetëm VIP-at do i futen “bisturisë”, dhe këta politikanë shqiptarë kanë bërë operacione plastike (FOTO)

Në listën e fotove “para dhe pas” të faqes së shumëpërfolur ‘Vipat e Bllokut’ janë përfshirë edhe politikanët shqiptarë.

Vipat e Bllokut njihen për demaskimin e personave publik, por në përgjithësi meren me Vip-at e showbizit. Gjithësesi qëllimi i tyre është të nxjerin “të palarat” e njerëzve të famshëm kështuqë nuk shpëtuan as politikanët.

Sipas kësaj faqeje, Majlinda Bregu ka bërë injeksion në faqe, Mesila Doda ka fryrë buzët, Fatos Nano botoks dhe Monika Kryemadhi rënie në peshë, injeksion, fryrje buzësh./AlpeNews.al