LEKU LETËR/ Don Xhoni iu dhuron prindërve vilën luksoze (FOTOT) – AlpeGossip
LEKU LETËR/ Don Xhoni iu dhuron prindërve vilën luksoze (FOTOT)

LEKU LETËR/ Don Xhoni iu dhuron prindërve vilën luksoze (FOTOT)

Don Xhoni është shumë aktiv në rrjete sociale dhe me postimin e tij të fundit ka treguar dhuratën e shtrenjtë që iu ka bërë prindërve.

Leku letër/ Don Xhoni iu dhuron prindërve vilën luksoze (Pamje)

Ai ka publikuar në Instastory një foto të tyre në vilën që ka blerë për to.

Leku letër/ Don Xhoni iu dhuron prindërve vilën luksoze (Pamje)

“E çfarë më duhet më shumë në jetë sesa kur i shoh këta të dy duke qeshur e kaq krenar për djalin e tyre! Ju dua dhe e gëzofshi vilën”, ka shkruar reperi.

Leku letër/ Don Xhoni iu dhuron prindërve vilën luksoze (Pamje)

Leku letër/ Don Xhoni iu dhuron prindërve vilën luksoze (Pamje)