Pas videoklipit me skena të forta EROTIKE, Enca dhe spanjolli seksi bëhen bashkë në një “telenovelë” – AlpeGossip
Pas videoklipit me skena të forta EROTIKE, Enca dhe spanjolli seksi bëhen bashkë në një “telenovelë”

Pas videoklipit me skena të forta EROTIKE, Enca dhe spanjolli seksi bëhen bashkë në një “telenovelë”

Enca Haxhia dhe modeli spanjoll Pierluigi Fracassi e dogjën rrjetin me skenat provokuese në klipin ‘Dua’.
Menjëherë pas publikimit të këngës reagimet ishin të shumta dhe puthjetpasionante ishin pjesa më e lakuar në media.

Enca ka ndarë një foto krah modelit dhe mbishkruan: ‘Telenovelë turke’.

Në fakt klipi tregonte një histori telenovelash që haset shpesh në shoqëri, ku një vajzë lakmon burrin e martur.