Alesia Bami thumbon Luana Vjollcën? Poston FOTO me bikini dhe bën ‘DISS’-in: Ti kurrë nuk mund të më arrish mua – AlpeGossip
Alesia Bami thumbon Luana Vjollcën? Poston FOTO me bikini dhe bën ‘DISS’-in: Ti kurrë nuk mund të më arrish mua

Alesia Bami thumbon Luana Vjollcën? Poston FOTO me bikini dhe bën ‘DISS’-in: Ti kurrë nuk mund të më arrish mua

Fundjavën e kaluar moderatorja Luana Vjollca ‘shpalli’ një sfidë të hapur në rrjetin social, Instagram. E veshur me një futan të bardhë, ajo ‘rrëmbeu’ zemrat e ndjekësve por me mbishkrimin hapi shumë diskutime në median online.

“Nëse do të bësh garë vetëm më thuaj. Unë jam tashmë fituese”, shkruante Vjollca në postimin e bërë.

Por si duket doli një ‘guximtare’ dhe bëhet fjalë për velinë dhe modelen e njohur, Alesia Bami. Ajo ka publikuar nje foto me bikini dhe vlen te thuhet se duket shume seksi.

“Ti kurrë nuk mund të më arrish mua”, ka si mbishkrim Bami duke thumbuar kështu shumë persona dhe duket si një “thumb” drejtuar Luanës por nuk ka një person konkret të cilit i drejtohet./intv.al/