Genta e BIG BROTHER ka këtë pyetje për Noizyn dhe Unikkatilin (FOTO) – AlpeGossip
Genta e BIG BROTHER ka këtë pyetje për Noizyn dhe Unikkatilin (FOTO)

Genta e BIG BROTHER ka këtë pyetje për Noizyn dhe Unikkatilin (FOTO)

Këtë herë nuk do të flasim për gjoksin e Gentës. Ish banorja e BB përmendet shpesh nëpër lajme në portale dhe kryesisht për ekstravagancën apo lidhjet me meshkujt.

Megjithatë, këtë herë ka ajo një pyetje për ndjekësit. Teksa publikon foto të Noizyt dhe Unikkatilit, dy reperave më të përfolur në Shqipëri, pyet se cili prej tyre është mbreti i repit duke e ditur se kjo pyetje do të ngjallë goxha reagime tek ndjekësit e tyre.

Rezultati? Presim të na e zbulojë Gerta.