Publikon pamjet +18/ Pas Era Istrefit edhe kjo këngëtare shqiptare feston me kërcime twerk (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Publikon pamjet +18/ Pas Era Istrefit edhe kjo këngëtare shqiptare feston me kërcime twerk (FOTO/VIDEO)

Publikon pamjet +18/ Pas Era Istrefit edhe kjo këngëtare shqiptare feston me kërcime twerk (FOTO/VIDEO)

Vetëm pak ditë më parë Era Istrefi festoi në një party me kërcime twerk,alkool dhe muzikë ku mes tyre u luajt edhe kënga e saj legjendare ‘BonBon’.

Por vetëm dy ditë më vonë edhe një tjetër këngëtare shqiptare sapo u bë pjesë e një feste të ngjashme. Mbrëmjen e kaluar, Dafina Zeqiri ka festuar me miq në një party ku mbizotëronte kërcimi twerk nga femrat me ngjyrë. Me njërën prej tyre këngëtarja shqiptare ka bërë një kërcim mjaft provokues të cilin më pas e ka ndarë me ndjekësit e saj.