MILEY CYRUS NUK ISHTE NË “GRAMMY AWARDS”/ Ja arsyeja se përse nuk e ftuan – AlpeGossip
MILEY CYRUS NUK ISHTE NË “GRAMMY AWARDS”/ Ja arsyeja se përse nuk e ftuan

MILEY CYRUS NUK ISHTE NË “GRAMMY AWARDS”/ Ja arsyeja se përse nuk e ftuan

Nëse po vrisni mendjen së përse Miley Cyrus nuk u duk gjëkundi në “Grammy Awards”, e kemi një arsye!

Ka qenë vetë këngëtarja që ka publikuar një video në Instagram, të cilën e sheh si arsyeja kryesore përse ajo nuk mori pjesë këtë vit në “Grammys”.

Videoja i përket vitit 2013, kur Miley i tronditi të gjithë pasi nxorri nga çanta një cigare hashash dhe nisi të tymoste në skenën e MTV EMAs.

“Dhe ne vrasim mendjen përse nuk më ftojnë më në ceremonitë e ndarjes së çmimeve”, shkruan ajo në Instagram.

Ndonëse Miley nuk ishte e pranishmë në “Grammys”, babai i saj Billy Ray Cyrus mori dy çmime për këngën “Old Town Road” me Lil Nas.