“E GJETA VETEN NË TOKË…”/ Moderatorja shqiptare habit teleshikuesit me qëndrimin e saj – AlpeGossip
“E GJETA VETEN NË TOKË…”/ Moderatorja shqiptare habit teleshikuesit me qëndrimin e saj

“E GJETA VETEN NË TOKË…”/ Moderatorja shqiptare habit teleshikuesit me qëndrimin e saj

Emisioni i mëngjesit “Ditë e Re” në televizionin Ora nisi ndryshe sot.  Moderatorja Arjola Shehu u shfaq e shtrirë në divan duke i habitur kështu teleshikuesit.

Arjola tregoi se mbrëmjen e djeshme menjeherë pasi kishte mbaruar palestrën, rrugës për të shkuar në shtëpi këmba i kishte ngecur mes dy pllakave dhe ishte rrëzuar.

“Nga një njeri 181 centimetra e gjatë, e gjeta veten në tokë si krimb” tha Arjola dhe tregoi se i erdhi për të qarë pasi u ndje e pafuqishme dhe njerëzit u mblodhën rreth saj.