Selena Gomez “trondit” me gjoksin në mungesë të reçipetave (FOTO) – AlpeGossip
Selena Gomez “trondit” me gjoksin në mungesë të reçipetave (FOTO)

Selena Gomez “trondit” me gjoksin në mungesë të reçipetave (FOTO)

 

Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Selena Gomez është parë së fundi në Los Angelos.

Duket se daljet e shpeshta ajo i ka shndërruar në një mënyrë për të harruar të dashurin e saj, Justin Beiber.

Ajo këtë herë ka “tronditur” edhe me pamjen e saj, ku shihet e veshur me një bluzë dhe pantallona të shkurta. Por pa sytjena gjoksin i saj të tronditë.

Këngëtarja 25 vjeçare ka linja të mira trupore dhe pamje të këndshme, kurse lidhja me Justin ka ndikuar që raportet brenda familjes së saj të prishen.