Kush janë meshkujt e famshëm shqiptar që gjithmonë i qëndrojnë modës “in” (FOTO) – AlpeGossip
Kush janë meshkujt e famshëm shqiptar që gjithmonë i qëndrojnë modës “in” (FOTO)

Kush janë meshkujt e famshëm shqiptar që gjithmonë i qëndrojnë modës “in” (FOTO)

Kur flasim për tendencat e fundit të modës, gjithmonë na shkon mendja tek gjinia e femrave por dhe meshkujt kanë vërtetuar se edhe ata i ndjekin stilet dhe trendet që janë më në modë.

Madje ka disa meshkujt shqptarë të cilët oi përkasin botës së famshmë që gjithmonë janë fansa të njekjes së fundit të modës. Albeu.com, ju sjell disa nga rastet.

Por përveçse për pamjen, moderatori Arjon Muça ka spikatur edhe për stilin e tij në të veshur.

Nga ana tjetër Ledri Vula vishet me trendet e kohës, por duket që nuk i kushton të njëjtën kohë si Arjoni veshjes, dhe pamjes së jashtme.

Në listën e djemve që vishen bukur, është edhe Lorik Cana. Të gjithë mund të mendojnë se një ish-futbollist vishet vetëm me veshje sportive, por e kemi gabim.

Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, pëlqen të vishet serioz. Nuk ka si ti mungojë listës Fatmir Hysenbelliu, i cili vishet bukur dhe duket si një fashionist në rrjetet sociale.

Për më tepër ndiqni galerinë bashkëngjitur.