Enca shfaqet e frikësuar, kërkon ndihmën tuaj për… (VIDEO) – AlpeGossip
Enca shfaqet e frikësuar, kërkon ndihmën tuaj për… (VIDEO)

Enca shfaqet e frikësuar, kërkon ndihmën tuaj për… (VIDEO)

Enca aktualisht është qendra e vëmendjes për shkak të klipit të ri që publikoi dhe skenave hot të realizuara.

Ndërkohë që në ditët në vazhdim këngëtarja ka shijuar pozicionimin e këngës në vendet e para të klasifikimeve, sot ka shprehur një shqetësim. Nuk ka lidhje me muzikën por me peshqit që ajo mban në shtëpi. Njëri prej tyre është shfaqur shumë i fryrë dhe ajo është e frikësuar mos është sëmurë. Ndaj kërkon ndihmën e ndjekësve për ta përcaktuar nëse është sëmurë apo mban vezë. Urojmë që diush ta ketë ndihmuar këngëtaren