KLAUDIA PEPA NË KRAHËT E “PRINCIT” ITALIAN/ Albi Nako bën veprimin e papritur (FOTO) – AlpeGossip
KLAUDIA PEPA NË KRAHËT E “PRINCIT” ITALIAN/ Albi Nako bën veprimin e papritur (FOTO)

KLAUDIA PEPA NË KRAHËT E “PRINCIT” ITALIAN/ Albi Nako bën veprimin e papritur (FOTO)

Klaudia Pepa është një nga balerinat më të përfolura shqiptare, ndërsa disa ditë më parë postoi një foto me balerinin italian Francesco Mariottini.

Pas kësaj fotoje, ku ajo e cilësonte si princin e saj, ndjekësit kanë filluar aludimet se Klaudia mund të jetë në lidhje me kolegun e saj italian, lidhje kjo pas ndarjes nga Albi Nako.

Por Klaudia Pepa theu heshtjen ndërsa tha se me Mariottinin ishin vetëm miq.

Por ajo që i ka habitur të gjithë është reagimi i Albi Nakos pas publikimit nga ana e Klaudias të një tjetër fotoje me “princin e saj”.

Ai i ka dhënë pëlqej fotos, ku Klaudia shfaqet në krahët e balerinit italian, reagim ky, që nuk pritej në fakt por kjo tregon se Klaudia dhe Albi pas ndarjes kanë mbetur miq.