Xhensila Pere NGRE temperaturat, shfaqet SEKSI me bikini buzë detit (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila Pere NGRE temperaturat, shfaqet SEKSI me bikini buzë detit (FOTO)

Xhensila Pere NGRE temperaturat, shfaqet SEKSI me bikini buzë detit (FOTO)

Sezoni veror duket se ka nisur më i zjarrtë së kurrë për ish-banoren e Big Brother Xhensila Pere.
Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet me bikini me një pozë mjaft përvëluese.

Format e saj trupore duken perfekte në këtë foto dhe duket se kjo do të jetë vetëm një nga seria e gjatë e imazheve seksi që do të na mundësojë Xhensila.