Armina Mevlani “nxeh” rrjetin me setin provokues buzë detit, Oriola Marashi ka diçka për t’i thënë! (FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani “nxeh” rrjetin me setin provokues buzë detit, Oriola Marashi ka diçka për t’i thënë! (FOTO)

Armina Mevlani “nxeh” rrjetin me setin provokues buzë detit, Oriola Marashi ka diçka për t’i thënë! (FOTO)

Armina Mevlani është kthyer prej kohësh një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar.

Karriera e saj si blogere nisi vetëm si një pasion i fshehtë por pastaj solli të ardhura. Ajo nuk mungon pothuajse asnjë ditë në rrjetet sociale duke ndarë me miqtë dhe ndjekësit foto nga udhëtime të ndryshme.
Këtë herë ajo ka prezantuar projektin e ri, fotografuar nga Endrit Mertiri. Armina është shfaqur provokuese si rrallëherë në breg të detit veshur me fustan me gurë që i shkon shumë blogeres.
Nuk munguan komentet e shumtë pozitivë dhe disa  prej tyre ishin edhe ai i Oriola Marashit, e cila i thotë “bukuri” me një yll me pesë cepa Arminës.

Por gjithashtu nuk kanë munguar as komentet e disa prej vajzave të famshme të showbizit si Aurela Hoxha, Besa Kokdhima, si dhe fotografit Endrit Mertiri i cili realizoi fotografinë.