DITËLINDJET E 15 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga aktorja e njohur tek… (FOTO) – AlpeGossip
DITËLINDJET E 15 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga aktorja e njohur tek… (FOTO)

DITËLINDJET E 15 SHKURTIT/ Njihuni me VIP-at që festojnë sot. Nga aktorja e njohur tek… (FOTO)

Nëse ju festoni ditëlindjen sot, 15 shkurt  2019: Këtë vit fati do të jetë në anën tuaj por nëse mbështeteni vetëm në të, ju mund të humbisni mundësi të rëndësishme për ju. Para jush është një vit emocional, me shumë ndryshime në mënyrën tuaj të jetesës ose në punën tuaj.

 

Ju do ta mbani mend këtë vit për shkak të një udhëtimi të rëndësishëm apo emocional. Konsideroni çdo sugjerim që do të merrni gjatë vitit sepse do të përcaktojë jetën tuaj për 3-4 vitet e ardhshme.

Femrat do të kenë një vit shumë të fortë dhe çdo ditë duhet të merret si një hap në rrugën drejt majës. Ndoshta ju nuk do të shihni gjithçka apo do të ndjeni, por do të ketë një lëvizje dinamike në jetën tuaj.

Por cilat nga figurat e njohura botërore feston sot? AlpeNews.al ju njeh me disa prej tyre:

Matt Groening, 65 ( Animator)

Amber Riley, 33 (Këngëtare)

 

Greer Grammer, 27 (Aktore)

Gloria Trevi, 51 (Aktore, Këngëtare)

Haley Tju, 18 (Aktore)

Birdman, 50 (Repper)

Gina Lynn (Aktore e filmave për të rritur)

/AlpeNews.al