Ndodh e papritura...'Zhduket' Sophie e emisionit ZONË E LIRË (FOTO) - AlpeGossip
Ndodh e papritura…’Zhduket’ Sophie e emisionit ZONË E LIRË (FOTO)

Ndodh e papritura…’Zhduket’ Sophie e emisionit ZONË E LIRË (FOTO)

Ajo ishte prej vitesh pjesë e emisionit ‘Zonë e lirë’ dhe pavarësisht se ka kohë që është larguar sërish mbetët ndër të preferuarat.
Sophia e parë e emisionit, Romina Alku është zhdukur nga rrjetet sociale. Menjëherë pas largimit nga emisioni ajo u zhvendos në Gjermani me familjen dhe të fejuarin e saj.

Por tashmë nuk dihet më asgjë për të.

Verën e shkuar ajo kaloi disa muaj në Shqipëri ku u përfol për një kthim të mundshëm ne ekran.

Prej asaj kohe Romina nuk ka asnjë komunikim me fansat e saj përmes rrjeteve sociale.