IA MORI NË KTHESË EDHE EMRAVE MË TË NJOHUR/ Kjo është aktorja turke më e kërkuar e momentit (FOTO) – AlpeGossip
IA MORI NË KTHESË EDHE EMRAVE MË TË NJOHUR/ Kjo është aktorja turke më e kërkuar e momentit (FOTO)

IA MORI NË KTHESË EDHE EMRAVE MË TË NJOHUR/ Kjo është aktorja turke më e kërkuar e momentit (FOTO)

Për shqiptarët, ajo u bë e njohur me rolin e saj në serialin “Çukur”, ndërsa tashmë Dilan Çiçek Deniz është një ndër aktoret më të suksesshme të momentit.

Will Sena die in the pit? Leaves Dilan Çiçek the Sea Pit series ...

Deniz u bë gjithashtu e famshme në filmin suedez “How to stop a wedding” dhe fama e saj po merr përmasa të mëdha dita-ditës.

Vetëm 25-vjeç, bukuroshja po kryeson listat në Turqi.

Aktorja është renditur e para në listën e IMBd, duke lënë pas aktorë të tjerë me emër, përfshirë këtu femra dhe meshkuj.

Në listën e aktorëve më të kërkuar në vendin e dytë është Metin Akdulger, në vend të tretë Can Yaman, në vend të katërt Ayça Aysin Turan dhe në vend të pestë Tuba Buyukustun.