TË GJITHË E NJIHNI! Majlinda Zeka tregon se kujt i ngjan djali dhe… (FOTO) – AlpeGossip
TË GJITHË E NJIHNI! Majlinda Zeka tregon se kujt i ngjan djali dhe… (FOTO)

TË GJITHË E NJIHNI! Majlinda Zeka tregon se kujt i ngjan djali dhe… (FOTO)

Çfarë ylli!

Reperi Majk i dha fund lidhjes me partneren e tij, Majlinda Zeka, në kohën kur ajo ishte shtatzënë.

Pavarësisht se çifti u pa shpesh bashkë gjatë asaj periudhe apo edhe më vonë kur Roan erdhi në jetë, secili vazhdoi jetën të ndarë. Majk pranoi atësinë e djalit të tij me Majlindën, ndërsa kur e viziton nuk ngurron që të publikojë foto me të. Si Majk ashtu edhe Majlina janë shumë simpatike, por të gjithëve u duket sikur Roan i ngjan më shumë të atit.

Mirëpo me look-un e ri, vogëlushi na duket si një Elvis Presley, por biond. Është Majlinda ajo që ka publikuar një kolazh të Roan dhe ikonës së muzikës dhe ka qeshur me disa emoji.