E PAMË EDHE KËTË/ Shihni çfarë bën fansi për Luana Vjollcën (FOTO) – AlpeGossip
E PAMË EDHE KËTË/ Shihni çfarë bën fansi për Luana Vjollcën (FOTO)

E PAMË EDHE KËTË/ Shihni çfarë bën fansi për Luana Vjollcën (FOTO)

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më seksi shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë shpesh me ndjekësit momente nga jeta e saj jashtë ekranit por edhe momente profesionale.

Shpesh herë na ka treguar që ka një marrëdhënie shumë të mirë me fansat e saj me të cilët bashkëbisedon shpesh në Instagram dhe jo vetëm, e së fundmi është surprizuar nga një veprim i një prej fansave të saj. Njëri prej tyre ka prerë flokët dhe ka vizatuar fytyrën e moderatores dhe Luana nuk ka nguruar ta publikojë videon dhe krah saj shkruan: “skam fjalë“