I gjen kodin e “FB” burrit dhe zbulon fotot e tmerrshme, gruaja nga Korça e “degjeneron” keq – AlpeGossip
I gjen kodin e “FB” burrit dhe zbulon fotot e tmerrshme, gruaja nga Korça e “degjeneron” keq

I gjen kodin e “FB” burrit dhe zbulon fotot e tmerrshme, gruaja nga Korça e “degjeneron” keq

Një grua nga Korça ka mundur të gjej kodin e Facebook të bashkëshortit të saj, duke pasur kështu mundësinë për të parë se çfarë fshihte ne mesazhe.

Por duket se ajo është përballur me një “surprizë” të pakëndshme, pasi ka gjetur një bisedë me një grua të divorcuar, e cila për më tepër, i kishte dërguar atij disa foto nudo.

Sipas gazetares së “Aldo Morning Show”, mes çiftit ka plasur një sherr i madh, dhe tashme ajo nuk e lejon atë që të flejë në të njëjtën dhomë.