SOT JANË MË TË PËLQYERIT/ Por Mozzik dhe Getinjon para famës s’keni për t’i njohur (FOTO) – AlpeGossip
SOT JANË MË TË PËLQYERIT/ Por Mozzik dhe Getinjon para famës s’keni për t’i njohur (FOTO)

SOT JANË MË TË PËLQYERIT/ Por Mozzik dhe Getinjon para famës s’keni për t’i njohur (FOTO)

Mozzik dhe vëllai i tij Getinjo janë dy nga reperët më të suksesshëm në Shqipëri, këngët e të cilave janë kthyer në hite dhe kanë shumë klikime në Youtube.

Ata ndonëse tani janë shumë të kërkuar dhe japin koncerte jashtë dhe brenda vendit, gjithmonë e kanë treguar se nuk kanë pasur një fëmijëri të lehtë.

Së fundmi, Mozzik është bërë nostalgjikë dhe ka publikuar disa foto të shkëputura nga fëmijëria e tij dhe e Getinjos. Siç shihet dhe nga fotot dy vëllezërit kanë qenë përherë të pandarë dhe siç dihet ata edhe muzikën e kanë nisur në të njëjtën kohë.