TIFOZJA SPECIALE/ Kjo këngëtare shqiptare ishte e ftuara VIP në fitoren e Hamilton (FOTO) - AlpeGossip
TIFOZJA SPECIALE/ Kjo këngëtare shqiptare ishte e ftuara VIP në fitoren e Hamilton (FOTO)

TIFOZJA SPECIALE/ Kjo këngëtare shqiptare ishte e ftuara VIP në fitoren e Hamilton (FOTO)

Po nga njihen?

Gjatë provave të Hungarisë ishte Ferrari skuadra më e shpejtë në pistë, por një shi i rrëmbyeshëm gjatë provave zyrtare ka bërë që Mercedes të dalë në majë me “pole” të dyfishtë me Leëis Hamilton dhe Valteri Bottas. Pas tyre janë renditur të Kuqtë e Ferrarit, Kimmi Raikkonen dhe Sebastian Vettel.

E gjithashtu në garën e madhe Hamilton ka treguar se është piloti për tu mundur këtë sezon duke triumfuar në Çmimin e Madh të Hungarisë ku nuk e vuri aspak në diskutim fitoren e tij. Por siç duket ai ka patur një tifoze speciale ditën e sotme dhe ajo është këngëtarja e njohur shqiptare Elvana Gjata.

Kjo e fundit ishte e shoqëruar me familjen e producentit Poo Bear dhe na ka treguar në instastory ftesën zyrtare VIP nga  Hamilton të cilin e ka etiketuar në foto.

Epo Elvana i paska sjellur fat mesa duket.