FESTON 37 VJETORIN/ Nuk do ta besoni si dukej Kate Middleton para se të martohej (FOTO) – AlpeGossip
FESTON 37 VJETORIN/ Nuk do ta besoni si dukej Kate Middleton para se të martohej (FOTO)

FESTON 37 VJETORIN/ Nuk do ta besoni si dukej Kate Middleton para se të martohej (FOTO)

Dukesha e Cambridge feston sot ditëlindjen e 37. Kate Middleton, bashkeshortja e Princit William mbreti i ardhshëm britanik, është një nga gratë më elegante në botë dhe stili i saj kopjohet nga femrat anembanë botës.

Ajo është e martuar me William që nga viti 2011, dhe para se të merrte titullin mbretëror, ka jetuar si të gjithë të rinjtë e tjerë.

Kate nuk ka skandale nga e kaluara, por ajo gjithmonë ka pëlqyer zbavitjet. Disa dëshmitarë thonë se në universitet ajo dehej shpesh herë saqë William ishte i detyruar ta mbante në krah deri në shtrat.