MAMAJA E RITËS MORI VËMENDJEN PËR FOTOT ME BIKINI/ Këngëtarja ka disa fjalë për të (FOTO) – AlpeGossip
MAMAJA E RITËS MORI VËMENDJEN PËR FOTOT ME BIKINI/ Këngëtarja ka disa fjalë për të (FOTO)

MAMAJA E RITËS MORI VËMENDJEN PËR FOTOT ME BIKINI/ Këngëtarja ka disa fjalë për të (FOTO)

Jo vetëm këngëtarja e njohur Rita Ora është shumë e ndjekur në Instagram, po ashtu dhe nëna e saj Vera Ora bën namin me fotot e postuara me rrobabanje që pëlqehen së tepërmi nga ndjekësit e saj. Ajo i shoqëron me mesazhe motivuese në kuadër të fushatës që mbështet kancerin e gjirit.

Së fundmi, Vera ka publikuar foto me rrobabanje të kuqe ku shfaqet shumë konfidente për format e saj trupore.

Foton në fjalë e ka postuar dhe e bija, Rita Ora, në Instastoryn e saj me mbishkrimin: “Kjo është nëna ime. Shumë krenare. Jam shumë krenare.”