DUETI ME NORA ISTREFIN/ Skerdi zbulon detajin për fansat që mezi e presin (FOTO) – AlpeGossip
DUETI ME NORA ISTREFIN/ Skerdi zbulon detajin për fansat që mezi e presin  (FOTO)

DUETI ME NORA ISTREFIN/ Skerdi zbulon detajin për fansat që mezi e presin (FOTO)

Këngëtarët, Skerdi Ago dhe Nora Istrefi sot (e enjte) do të publikojnë duetin e tyre.

Kënga mban titullin ‘M’ke mungu’ dhe do të publikohet rreth orës 15:00 gjithashtu i realizuar edhe me videoklip.

Duke qenë se dyshja e kanë paralajmëruar këtë duet më herët, fansat mezi po presin publikimin ndërsa duke u bazuar në disa nga pamjet e publikuara ato duken me shumë stil.

Nora madje për këtë klip ka ndryshuar stilin e flokëve dhe duket akoma më e veçantë.