Blunt dhe Real 1 me borxhe ndaj Gjikos?! Këngëtari i FËLLIQ, i kërkon lekët publikisht në… – AlpeGossip
Blunt dhe Real 1 me borxhe ndaj Gjikos?! Këngëtari i FËLLIQ, i kërkon lekët publikisht në…

Blunt dhe Real 1 me borxhe ndaj Gjikos?! Këngëtari i FËLLIQ, i kërkon lekët publikisht në…

Sherri i Blunt dhe Real 1 me Gjikon ka qenë kryefjala e mediave që prej fillimit të këtij viti dhe reperët vazhdojnë ende mos t’i kenë punët mirë mes njëri-tjetrit. Vetëm pak kohë më parë ata nisën të replikonin nëpërmjet fotove duke degjeneruar njëri-tjetrin, por më pas prej 1 muaji ranë qetësi.

Gjiko i është rikthyer sërish sherrit duke folur për dy reperët i ftuar dje në “Top Show”. Ai u shpreh se Blunt dhe Real 1 duhet t’i japin lekët pasi falë emrit të tij janë bërë të famshëm. “Le të vinë të m’i japin ato pare se po më bëjnë reklamë. Le të paguajnë që të flasin për ta. S’jam mërzit aspak nga kjo histori”, u shpreh Gjiko.