Në jahtin luksoz duke dridhur të pasmet, Morena ja heq trurin të dashurit iranian (VIDEO) – AlpeGossip
Në jahtin luksoz duke dridhur të pasmet, Morena ja heq trurin të dashurit iranian (VIDEO)

Në jahtin luksoz duke dridhur të pasmet, Morena ja heq trurin të dashurit iranian (VIDEO)

Përpara disa javësh u zbulua se këngëtarja Morena Taraku është në një lidhje me miliarderin iranian Sasha Sobhanin. U komentua gjatë lidhja e tyre dhe siç u mësua Morena ka lënë Kosovën dhe është zhvendosur të jetojë me të në Turqi.

Ajo ende nuk ka publikuar ndonjë foto që të zyrtarizojë lidhjen, por Sasha nga ana tjetër publikon shpesh foto dhe video ku shfaqet me bukuroshen shqiptare. Ai nëpërmjet postimeve ka treguar se është shumë i dashuruar pas saj.

Së fundmi miliarderi ka postuar një video në profilin e tij në instagram ku shihet duke i dhënë jahtit të tij, ndërsa Morena shfaqet pranë tij duke dridhur të pasmet dhe duke kërcyer.

‘Ti e di sa shumë të dua’, ka shkruar Sasha pranë videos, duke treguar që është i çmendur pas këngëtares.